O nás - Hostinec u Kamelotu

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

 Vítáme Vás na našich stránkách,
 
Hostinec u Kamelota se nachází 10 km severně od Prahy ve Větrušicích u Klecan, v klidném venkovském prostředí a dobře dostupné MHD (autobusem ze zastávky M Kobylisy). Je zde bohaté turistické i sportovní vyžití. Například Větrušická rokle (CHKO) vhodná pro pěší turistiku a cykloturistiku podél Vltavy do Kralup nad Vltavou, dále můžete navštívit muzeum másla v Máslovicích, rádi Vás na cestu navedeme.

S výběrem názvu pro hostinec nám pomohl náš kamarád herec Jiří Krytinář, který nás zde v minulosti rád navštěvoval. Nemusíte číst noviny i tak se u nás dozvíte spoustu novinek z okolí.
 
Součástí hostince je nově zrekonstruovaný sál s pódiem, vybavenou kuchyní a rozlehlým dvorem k pronájmu.
 
Kapacita je až 200 míst. Je možnost si za malý poplatek pronajmout grilovací prostor i s udírnou nebo rožněm. Zahrát si u nás můžete hru Petanqué , pin-pong - veškeré vybavení Vám rádi zapůjčíme.

Nabízíme čepované pivo Gambrinus, Hubertus Kácov, Svijany, sezonní nápoje a točené limonády, občerstvení a letní víkendové grilování pro naše hosty.

Kuřácká a nekuřácká zahrádka v soukromí a hřiště pro děti. Čisté a klimatizované prostředí. Parkování před objektem. Veřejná doprava bus od -M-Kobylis 15 min. jízdy.

Nekuřácké prostředí
 
Denní nabídka tří druhů teplých večeří i vegetariánské z čerstvých surovin.
Výdej od 18:00- 21:00 hod.Také s sebou nebo Vám jídlo rádi přivezeme do 10 km. Menu a přehled kulturních akcí Vám rádi budeme zasílat na Vaši emailovou adresu, stačí když nám Vaše údaje zašlete na náš email: ukamelota@seznam.cz
Zahrát si u nás můžete ping-pong nebo kulečník na sále-po předchozí domluvě.

Otevírací doba:
 
Po - zavřeno
Út 16:00 - 23:00
St 16:00 - 23:00
Čt 16:00 - 23:00
Pá 16:00 - 23:00
So - Ne od 13:00 - 23:00

Další informace a připravované kulturní programy naleznete na facebooku: Hostinec u Kamelota


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky